Wczytuję dane...
Model: 67193
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN

PowerMan! Prawdziwa siła erekcji w kapsułkach! - 10 kaps.

Power Man™ to nowy suplement na polskim rynku, mimo, że na rynku znajduję się krótki czas to już zyskał ogromną popularność, dzięki swojej skuteczności. Nasz produkt jest polecany przez klientów z całego świata. Przetestowały go miliony mężczyzn, z rewelacyjnym skutkiem.Power Man™ to najlepszy produkt na erekcję, jaki kiedykolwiek powstał.

 1. Power Man działa w sposób natychmiastowy i satysfakcjonujący. Pobudza Twój organizm do erekcji. Wystarczy jedna kapsułka 30min przed stosunkiem.

 2. PowerMan to środek który zadziała na każdego. Zwiększy Twoje możliwości seksualne do nieosiągalnego wcześniej poziomu. Siła Twojej erekcji może wzrosnąć aż o 50%

 3. Power Man gwarantuje kompleksowe działanie. Wspomaga za równo Twoją sprawność seksualną, erekcję a także orgazm. Możesz spodziewać się mocniejszych doznań i większej przyjemności. 

 4. Substancje zawarte w Power Man pozwolą Ci osiągnąć znacznie lepsze wyniki seksualne, przedłużając Twój stosunek nawet o 30 min. 

 5. Power Man dzięki kompleksowemu działaniu i zadowoleniu klientów, bardzo szybko osiągnął miano lidera.

PowerMan to produkt najwyższej jakości, który w przeciwieństwie do wielu innych dostępnych na polskim rynku produktów działa w pełni kompleksowo. W bardzo krótkim czasie PowerMan stał się top produktem. Wiemy, że jest to produkt, któremu warto zaufać! PowerMan jest w pełni bezpieczny, a w jego skład wchodzą wyłącznie składniki naturalnego pochodzenia. Sprawdź sam jak to jest być dumnym ze swej męskości!

Skład:

Dzięki idealnie dobranym składnikom, PowerMan daje Ci taką skuteczność jakiej nie da żaden inny produkt. Wieloletnie badania i próby pozwoliły na stworzenie składu, gdzie idealnie dobrano znane i sprawdzone na całym świecie elementy. Dzięki temu masz możliwość cieszyć się niesamowitą skutecznością w przystępnej cenie.

 • Korzeń Różeńca Górskiego

 • Nasiona Kozieradki

 • Korzeń Żeńszenia Panax

 • Korzeń Sarsaparilla

 • Łodygi Owsa Zwyczajnego

 • Cynk

 • Magnez

korzeń różeńca górskiego 200mg, nasiona kozieradki 100mg, korzeń żeńszenia panax 50mg, korzeń sarsaparilla 50mg, łodygi owsa zwyczajnego 50mg, cynk 30mg, magnez 10mg

Silna erekcja - jakie to proste!


Dzięki działaniu PowerMan zobaczysz jak łatwo osiągniąć prawdziwą erekcję! 

Stosowanie suplementu diety jest bardzo proste, wystarczy na około 30 minut przed stosunkiem połknąć kapsułkę i popić dużą ilością wody.

Doświadczysz erekcji, którą bez problemu, wywołasz za każdym razem kiedy będziesz chciał! I to aż przez 24 godziny, dzięki temu osiągasz niespotykaną możliwość odbywania kilku stosunków jednej nocy!

Jak stosować?

Wystarczy, że około 30-60 minut przed zbliżeniem przyjmiesz 1 tabletkę. UWAGA! Nie przekraczaj zalecanej dawki. Dodatkowo, suplement diety nie jest przeznaczony do zastępowania zróżnicowanej diety.