Wczytuję dane...
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: lovestim

Żel XXL Stabilizer Plus to preparat który w swoim składzie posiada wyjątkową formułę składników pozytywnie wpływających na  penisa.

Żel jest  skuteczny dzięki zastosowaniu składników, które poprawiają ukrwienie penisa. Ta formuła zawarta w preparacie działa już w kilka minut po zastosowaniu. Działania polega na polepszeniu mikrokrążenia, które w szybkim czasie pobudza wzrost erekcji a co za tym idzie powiększa penisa. Dzięki temu może wzrosnąć Twój komfort współżycia a partnerka może odczuć wyjątkowe doznania przyspieszające orgazm.

Żel XXL stabilizer Plus to formuła, która została wytworzona i dopracowana przez europejskich naukowców, którzy przez wiele lat pracowali nad  preparatem powiększającym penisa i zwiększającym erekcję.

Jak właściwie działa ten żel?

Zasada jest prosta. Polega na zwiększeniu dopływu większej ilości krwi do penisa.

Jak stosować żel XXL Stabilizer Plus

Stosowanie żelu jest wyjątkowo proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. W celu szybkiego osiągnięcia efektu należy kilkanaście minut przed planowanym aktem wmasować żel w penisa a w momencie zbliżenia będziesz w stanie pokazać swoje możliwości.

Żel nie powoduje samoistnego wzwodu, więc możesz być zawsze spokojny o dyskrecję. Działanie w sferze erekcji będzie tylko w momencie otrzymania bodżca seksualnego. Oczywiście po tym zdarzeniu będziesz mógł pokazać swoje możliwości jako prawdziwego kochanka.

Natomiast w celu utrzymania penisa w ciągłej kondycji możesz stosować żel codziennie. Poprawi to ukrwienie penisa przez co wtedy gdy zajdzie potrzeba będzie zawsze gotowy i wielki jak nigdy :)

 

=====================================

Opisane działanie produktu jest indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.

Opakowanie: 50 ml