Wczytuję dane...
Model: 65859
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN
Producent: lsdi

BLACK ANAL GEL 150ml NOWA EDYCJA 

W tej nowej edycji znanego i lubianego żelu analnego producent wziął sobie do serca komentarze i porady klientów. Na wskutek tych informacji nowy Żel anal Black :

  • Jest nieco rzadszy od poprzednika - dzięki temu zdecydowanie łatwiej się go rozprowadza po miejscach intymnych jak i gadżetach i potrzeba go znacznie mniej niż żelu wcześniejszej edycji.
  • Podwojono ilość składników rozluźniających mięśnie zwieraczy - dzięki temu można śmielej eksperymentować bez żądnych obaw:)
  • Jest niezwykle wydajny - już niewielka ilość wystarczy na dokładne nawilżenie oraz bardzo wolno się wchłania dzięki czemu można bardzo długo się bawić bez dodawania nowej dawki żelu.
  • Lekko wzmocniono działanie przeciwbólowe - jednak nie jest ono zbyt wielkie by nie odbierało satysfakcji z tego rodzaju zabawy.
  • Wyprodukowany na bazie wody - dzięki czemu może być używany z prezerwatywami i wszelkiego rodzaju gadżetami erotycznymi, nie pozostawia plam
  • Może być używany do zabaw analnych jak i waginalnych - nie ma także żadnych przeciwwskazań do oralnych.

Sposób użycia:

Niewielka ilość żelu rozprowadzić w miejscu intymnym lub na gadżecie erotycznym. Żel ma działanie nawilżające, przeciwbólowe i rozluźniające mięśnie, do czasu całkowitego wchłonięcia przez skórę.

Przed użyciem niewielką ilość nanieść na wewnętrzną stronę przedramienia, w razie wystąpienia uczuleń, przerwać stosowanie.

Produkt badany dermatologicznie i zgłoszony w KSIoK.

Pojemność 150ml

Termin przydatności: minimum 1,5 roku