Wczytuję dane...
Model: 67167
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN

Masturbator Pink Pussy !!!


Nawet dla najbardziej wymagających mężczyzn !!!

Fantastyczny masturbator najwyższej klasy!!! Zachwyci nawet najbardziej wymagającego mężczyznę, i zapewni maksymalne, realistyczne i intensywne doznania.


Wnętrze masturbatora zostało wykonane z cyberskóry, która odwzorowuje prawdziwą pochwę kobiety. Tuba po zamknięciu wygląda jak zwykła latarka lub termos. Możesz go położyć na półce i nikt nie będzie podejrzewał co kryje się w środku.


Wraz z rozwojem technologi udało się stworzyć wyjątkowy, ekskluzywny materiał, jest nim cyberskóra, która do złudzenia przypomina ludzką skórę. Gadżet ten został zaprojektowany tak, abyś czerpał z niego przyjemność w bezpieczny i czysty sposób, ponadto doskonale dopasowuje się do kształtu penisa. Wkład masturabtora można wyjąć i wywinąć na drugą stronę tak by można było wyczyścić go przed i po użyciu. Materiały z których powstał ten niezwykły gadżet są bezpieczne dla skóry jak również nie powodują podrażnień. Masturbator prosty i łatwy w obsłudze.

Zasilanie: 3 x AAA - brak w zestawie

                                           

                            Nowoczesny design

                                                        Realistyczne doznania

                                                                                         Intensywna stymulacja


 Pozwala skupić się w 100% na odczuwalnej rozkoszy. Produkt charakteryzuje się wygodnym uchwytem i bezpieczeństwem podczas użytkowania. Masturbator posiada płynnie regulowaną wibrację, sterowaną w dole obudowy. Skóra członka jest delikatna, dlatego sztuczna pochwa musiała przejść szereg testów, aby zapewnić Ci pełen komfort.