Wczytuję dane...
Model: 66931
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN

Korek analny średniej wielkości , wykonany z hartowanego szła, o wysokiej jakości.

Korek jest całkowicie hipoalergiczny, nie powoduje nawet zaczerwienienia, jest wprost idealny. Całkowicie wodoodporny, łatwy do utrzymania w czystości i nie wchłania zapachu.

Wprost doskonały dla rozpoczynających jak i zaawansowanych miłośników zabaw analnych.

 

Dzięki mniejszej niż zazwyczaj stópce, korek ten idealnie kryje się między pośladki, to pozwala na używanie go do chodzenia na co dzień. Szklane korki najlepiej się do tego nadają, ponieważ są antyalergiczne. Nie powodują żadnych podrażnień. Szklane korki analne są super bezpieczne.

Dużym atutem zabaw gadżetami wykonanymi ze szkła hartowanego, jest możliwość zabaw temperaturą. Korek ten może być podgrzewany lub chłodzony, co całkowicie zmienia doznania towarzyszące zabawie. Można sprawiać rozkosz lub drażnić się trochę. 

Szklany korek może być używany z lubrykantami każdego rodzaju, Doskonale współpracuje z żelami na bazie wody jak i silikonowymi. Już nie musisz się martwić jaki żel dobrać do gadżetu.

Estetyczne opakowanie, sprawia, że korek ten może być doskonałym prezentem, dla osoby która nie ma śmiałości sama sobie kupić coś takiego, a wiemy o jej marzeniach.... W opakowaniu tym korek jest włożony do specjalnej foli ochronnej, po wyjęciu z tej folii wygląda tak jak na grafice.

WYMIARY KORKA:

Całkowita długość korka 11,5cm

Długość główki 6cm

Długość nóżki 4,5cm
Średnica główki w najszerszym miejscu 4,5 cm (idealna średnica dla początkujących i średnio zaawansowanych)
Średnica stopki 4cm (pozwala schować się stopce między pośladkami a jest zarazem zabezpieczeniem przed wpadnięciem korka.