Wczytuję dane...
Model: 67160
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN

Wyjątkowo delikatna kulki gejszy. Przeznaczone dla początkujących oraz bardzo delikatnych kobiet.

 • Całkowicie wodoodporne

 • Niesamowicie ciche, dyskretne

 • Delikatne w dotyku, niemalże jedwabiste

 • Bardzo mocna silikonowa linka do wyciągania

 • Specjalnie dobrany kształt ułatwiający iniekję

 • Ruchome, elastyczne połączenie kulek

 • Elegancki, luksusowy design

 • Można je mieć w sobie naprawdę długo

 • Hipoalergiczne, nie powodują uczuleńWewnątrz kulek umieszczone są specjalne mniejsze kuleczki, które przy każdym nawet najmniejszym ruchu powodują wibracje w pochwie, co sprawia przyjemność i jednocześnie ćwiczy mięśnie dna miedniczy, tak zwane mięśnie kegla.

Stosowanie kulek gejszy  zwiększa wrażliwość pochwy na bodźce dotykowe i ułatwia osiąganie orgazmu podczas stosunku. Kobiety regularnie noszące kulki gejszy nie mają problemów z popuszczaniem moczu . 


Dzięki wysokiej jakości silikonowi z jakiego wykonane są te kulki, możesz mieć je w sobie naprawdę długo, bez ograniczeń. 

Możesz śmiało nosić je do pracy, na spacer lub na zakupu. Specjalna powierzchnia wygłuszająca uczyni je niemal niesłyszalnymi dla otoczenia. Teraz bez skrępowania możesz nawet biegać mając je w sobie.

Specyfikacja techniczna:

 1. Długość całości 20cm

 2. Długość części którą umieszcza się w środku 10cm

 3. Długość linki ułatwiającej wyciąganie 10cm

 4. Wysokość jednej kulki 4cm

 5. Średnica 3,2cm - jest mniejsza niż w standardowych kulkach gejszy. Dzięki temu własnie te są doskonałe dla początkujących i bardzo delikatnych kobiet

 6. Elastyczne połączenie kulek ułatwia dostosowanie się ich do Twojej anatomii. Nie będą one przeszkadzały ani ograniczały żadnych ruchów.

 7. Linka ułatwiająca wyciąganie jest bardzo mocna i solidna. Dzięki temu że wykonana jest z wysokiej jakości silikonu jest (jak całe kulki) łatwa do utrzymania w higienicznej czystości.

Pozostałe informacje o kulkach:

 1. Wykonane z wysokiej jakości silikonu, nie posiadają zapachu, nie przesiąkają zapachem, nie odbarwiają się. Są antyalergiczne, nie powodują uczulenia nawet przy długim używaniu. 

 2. Niebywale ciche, umożliwiają noszenie w pracy a nawet w bibliotece:) 

 3. Delikatne, jedwabiste w dotyku, bardzo przyjemne

 4. Całkowicie wodoodporne. Dzięki temu łatwo możesz je myć i bawić się nimi pod prysznicem  

Te kulki to prawdziwy rarytas, jakością dorównują, bardzo drogim kulkom. Cena za to na każdą kieszeń. Wykorzystaj promocyjny czas. 

Nosząc kulki dbasz o swoje zdrowie a także o przyjemność. Wyćwiczone mięśnie pochwy to zdecydowanie większa satysfakcja seksualna dla Ciebie i dla Twojego Partnera.