Wczytuję dane...
Model: 66988
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN

WODOODPORNE BARDZO HIGIENICZNE KUPLKI GEJSZY 

Kulki te cechuje wysoka uniwersalność. Idealnie nadają się dla początkujących młodych kobiet jak i dla kobiet po porodzie. Dzięki wysokim drganiom wytwarzanym przy każdym ruchu, kulki doskonale ćwiczą mięśnie Kegla. Mięśnie te odpowiadają za ciaśniejszą pochwę, mocniejsze orgazmy oraz nie popuszczanie moczu w późniejszym wieku.

Jakie znaczenie dla kobiet mają mocne mięśnie Kegla wie chyba już każda kobieta. Jak drogie są kulki gejszy też powszechnie wiadomo. 

Proponowane przez nas kulki gejszy są swoistą perełką. Są to kulki już dobrej jakości, jak to mówią z wyższej półki jednak w bardzo przystępnej cenie.

Dokładny rozmiar kulek zaprezentowany jest na poniższej grafice:

 

Mocnym atutem tych kulej jest możliwość łatwego utrzymania ich w idealnej czystość. W przeciwieństwie do wielu kulek z tego przedziału cenowego, te własnie uchwyt do wyciągania oraz połączenie mają wykonane z wysokiej klasy silikonu, tak jak ma to miejsce w drogich kulkach.  Ich konkurencja ma ze sznurka który z czasem nabiera przykrego zapachu.

Dodatkowo kulki można wyciągnąć z pierścieni bu dokładnie je umyć. Takie rozwiązanie ma miejsce tylko w drogich kulkach.

Całkowita długość kulek: 14cm

Długość części znajdującej się w pochwie 8cm

Średnica kulek 3cm

Połączenie kulek elastyczne

Wodoodporność TAK