Wczytuję dane...
Model: 133742
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903268071155
Wysyłka od: 14.00 PLN
Producent: lovestim

Całkowita nowość

Płyn do higieny intymnej przeznaczony przed planowanym seksem. Wzmacnia ukrwienie penisa, poprawia erekcję a także powiększa.

Płyn można używać do higieny intymnej tuż przez zaplanowanym stosunkiem, lub na co dzień. Poprawia ukrwienie penisa odświeża i wzmacnia libido.

PROSPI to płyn intymny dla mężczyzn nie zależnie od tego czy mają czy też nie posiadają włosów łonowych.

  • Doskonale odświeża, niweluje przykry zapach i jest delikatny dla skóry miejsc intymnych.
  • Myjąc penisa i miejsca intymne tym płynem, nie musisz już używać żadnego innego żelu na erekcję, co daje większą dyskrecję.
  • Nazwa płynu niczego nie sugeruje.
  • Składniki aktywne zawarte w płynie mają za zadanie wzmocnienie ukrwienia penisa, co skutkuje rozszerzeniem się ciał jamistych powiększając go i usztywniając erekcję.
  • Penis po takim prysznicu jest nie do poznania

.

Systematyczne używanie PROSPI FOR MEN może wpłynąć na stały rozmiar. Teraz nie będziesz uż musiał korzystać z żeli na erekcję czy powiększenie. PROSPI skutecznie je zastąpi, wystarczy wymyć penisa przed planowanym stosunkiem. Partnerka niczego się nie domyśli, to będzie słodka tajemnica łóżkowych sukcesów.

Możesz używać PROSPI przy kazdym myciu a poprawisz krążenie w penisie, tym samym zwiększy się odczuwanie przyjemności a penis osiągnie nowy rozmiar...

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

PROSPI to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

  1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
  2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
  3. Jak wszystkie żele od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność żelu. Uważaj na zele bez hologramu.
  4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
  5. Żel zamknięty jest w kartoniku zgrzanym folia termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność że przed Tobą nikt go nawet nie dotykał.

 

Sposób użycia:

PROSPI można używać przed planowanym stosunkiem jak i w codziennej higienie miejsc intymnych. Należy nanieść niewielką ilość płynu na miejsce intymne i rozsmarować. Następnie spłukać.

Pojemność 150ml

Termin przydatności: Minimum 1,5 roku