Wczytuję dane...
Model: 136629
Realizacja zamówienia: 24 godzin
EAN: 5903268071964
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: lovestim

EnergyX 80 kapsułek to suplement dla każdego mężczyzny w kazdym wieku. Zawiera on podstawowe składniki które wspomagają prawidłową seksualność mężczyzny, pomimo codziennych stresów, zmęczenia i innych czynników osłabiających seksualność mężczyzn.

Ten suplement został stworzony jako wyjście na przeciw skutkom życia w naszych bardzo stresujących i wymagających czasach.

Ile to razy zdarzyło się że partnerka pragnęła zbliżenia a Ty przez stres i zmęczenie przyniesione z pracy, pomyślałeś że to ostatnia rzecz jaką teraz jesteś w stanie zrobić.

Ile razy poczuła odtrącenie, nie świadoma tego że obawiasz się, czy wszystko zagra jak należy. Dla tego rezygnujesz z seksu.

Jak często zdarza Ci się że seks nie przynosi tyle przyjemności co dawniej, przez co starasz się go unikać.

EnergyX powstał by zmienić Twoje życie seksualne, by przywrócić jego intensywność i dać pewność że zawsze będziesz gotowy, że sprawi Ci to przyjemność jak dawniej.

a

EnergyX Jest stworzony przez mężczyzn dla mężczyzn , jest produktem z poczucia misji i chęci pomocy. Dla tego też jego cena została zminimalizowana do minimum. Dzięki temu LoveStim wierzy, ze pomoże wielu mężczyznom i przywróci im pewność siebie w łóżku, czego następstwem jest zmiana całego życia.

a

Udowodnionym jest, że systematyczny seks, zakończony orgazmem stymuluje optymistyczne myślenie, uspokaja, wzmacnia układ nerwowy i odporność na stresy z którymi musimy się mierzyć na co dzień.

a

EnergyX to aż 80 kapsułek czyli dawka na prawie 1,5 miesiąca. Jego zadaniem jest:

 • wzmocnienie popędu seksualnego ( tak zwanego libido) u mężczyzn.
 • Poprawienie erekcji, potencji oraz wzmocnienie czasu jej trwania.
 • Wzmocnienie doznań erotycznych, mocniejszego czucia podniecenia a co za tym idzie mocniejszych orgazmów.
 • Dodanie energii, by nawet po męczącym dniu mieć chęć i siłę na zbliżenie.
 • Poprawienie samo oceny i mocnienie poczucia męskoći w kazdym mężczyźnie.

a

Nawet nazwa suplementu została opracowana tak, byś nie krępował się trzymając go w swojej szafce. EnergyX jest bardzo dyskretną nazwą, dzięki czemu nie będziesz musiał ukrywać go przed swoją partnerką czy współlokatorami. Możesz powiedzieć że to witaminy dla prawdziwych mężczyzn, bo tak właśnie jest.

EnergyX jest dla prawdziwych mężczyzn, w pełni świadomych swojej męskości i dbających o to by zawsze być mężczyzną na 100% w każdej sytuacji.

Składniki suplementu EnergyX

 • Czerwony burak 400mg
 • Aronia 300mg
 • Maca 100mg
 • Ginkobiloba 100mg
 • Jagoda kamczacka 50mg
 • Ostropest plamisty 50mg

O działaniu każdego ze składników rozpisują się portale o zdrowiu i zdrowej diecie. Zostały one specjalnie wyselekcjonowane, jako najlepsze do spełnienia oczekiwać związanych z EnergyX.

a

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

LoveStim to marka nagrodzona laurem konsumenta, posiada wiele zabezpieczeń, wszystko po to by dać pewność oryginalnego produktu z najwyższej półki w przystępnej cenie.

Pamiętaj oryginalny EnergyX posiada hologram i zamknięty jest szczelnie folią termokurczliwą.

a

EnergyX 80 kapsułek to jest produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw intymnych. Kochamy być z Wami, kochamy dawać rozkosz.
 2. ® - Oznacza że marka LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego. Ten znaczek to świadectwo stabilnej mocnej marki
 3. Jak wszystkie produkty od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność. Uważaj na suplementy bez hologramu.
 4. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.
 5. 80 kapsułek to ilość wystarczająca na prawie 1,5 miesiąca
 6. Suplement zabezpieczony specjalnym pierścieniem który trzeba zerwać, by otworzyć wieczko.
 7. Kolejne zabezpieczenie to folia termokurczliwa, która pokrywa w całości opakowanie. Dzięki temu masz pewność że przed Tobą nikt go nawet nie dotykał.

a

a

Sposób użycia:

Przyjmować maksymalnie 2 kapsułki dziennie podczas posiłku. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia maksymalnej porcji w ciągu dnia.

Pamiętaj, tylko systematyczne przyjmowanie suplementu może dać efekt

Termin przydatności minimum 1,5 roku

a

a