Wczytuję dane...
Model: 119835
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 12.00 PLN
Producent: lovestim

TITAN TO JUŻ NIEMALŻE LEGENDA.

Ten suplement diety jest specjalistą nie do pokonania. Chcesz powiększyć rozmiar, możliwości oraz być gotowy w każdej chwili... Ten suplement jest tym czego szukasz.

Drugiego suplementu z tak bogatym składem (aż 9 składników aktywnych) ... jak to mówią ze świecą szukać.

TITAN suplement to aż 80 kapsułek. Które sprawiają że jedno opakowanie wystarcza aż na 40 dni, a jeżeli potrzebujesz tylko lekkiego wspomagania to aż na 80 dni gdyż wtedy wystarczy tylko jedna kapsułka dziennie.

TITAN od LoveStim jest tylko jeden uważaj na liczne podróbki. Wybierz bezpieczeństwo które zapewnia marka nagrodzona laurem konsumenta.

Dla czego TITAN suplement? Zdecydowanie wyróżnia się na tle innych, niebywałą ilością składników aktywnych. Jest ich aż 9, na dodatek są tak dobrane by, perfekcyjnie się uzupełniały. Nawet ilości wagowe składników w jednaj kapsułce mają znaczenie.

Wszystko to by pomóc w spełnieniu 6 ukrytych pragnień każdego mężczyzny:

 • Niebywała Erekcja trwająca znacznie dłużej niż zwykle. Erekcja pozwalająca na zaspokojenie kochanki kilka razy w ciągu nocy.

 • Duży penis rodem z filmów porno. Każdy facet chciałby mieć penisa na którego widok kobieta mimowolnie krzyknie z podniecenia.

 • Pełny mocny i obfity wytrysk. Jest symbolem zdrowia witalności i wysokiego testosteronu

 • Orgazm który przyjedzie w odpowiedniej porze (nie za szybko) i będzie równie mocny jak orgazm kobiecy. Który facet nie chciał by tego zaznać.

 • Kobiety - One kochają wielkie tytanowe penisy. Nie ma co ukrywać, rozmiar ma znaczenie. Jeżeli do tego można uprawiać sex tak długo..... to będą się tobą chwaliły koleżankom... Co zrobiłbyś z taką sławą?...

 • Doskonałe samopoczucie. Wysoka ocena samego siebie i gotowość do akcji w każdej chwili.

Który mężczyzna nie ma takich marzeń. Są one ukryte gdzieś głęboko, ponieważ wiemy że nie łatwo jest osiągnąć takie cele. Otóż suplement TITAN ORYGINALNY OD LOVESTIM MARKI NAGRODZONEJ LAUREM KONSUMENTA, powstał własnie po to by pomóc w spełnieniu tych marzeń. Stosuj go systematycznie i stań się nowym sobą.

Gdzie jest sekret? Tkwi on w składzie. Suplement TITAN to aż 9 aktywnych składników z specjalnie dobranych dawkach:

Suplement TITAN to mieszanka suszonych warzyw i owoców, plus 2 Niesamowicie ważne dla każdego faceta aminokwasy. Ten zestaw to prawdziwa moc.

 1. Maca  100mg
 2. Czerwony buraczek 100mg
 3. Arginina 100mg
 4. Ginko Biloba (Miłorząb)100mg
 5. Aronia 100mg
 6. Guarana 50mg
 7. Kozieradka 50mg
 8. Koper włoski 50mg
 9. Tauryna 25mg
 1. Maca  100mg - najbardziej słynie z tego, że poprawia sprawność seksualną, a także zwiększa płodność. Korzeń maca zwiększa popęd płciowy u mężczyzn i ułatwia erekcję. Poza tym poprawia produkcję spermy oraz ruchliwość plemników. Tym samym wywiera pozytywny wpływ na płodność.

 2. Czerwony buraczek 100mg -które są bogate w azotany, czyli związki rozszerzające naczynia krwionośne, a tym samym usprawniające przepływ krwi we wszystkich organach naszego ciała. W tym cennym warzywie znajdziesz również duże ilości boru, który zwiększa produkcję hormonów odpowiedzialnych za popęd seksualny, a także cynk i miedź, które poprawiają funkcjonowanie narządów płciowych.

 3. Arginina 100mg - to aminokwas syntetyzowany w organizmie. Wykazuje on ważne działanie biologiczne warunkując utrzymanie równowagi wewnętrznej organizmu. Zmniejszając napięcie ściany naczyń znacznie poprawia przepływ krwi w organizmie i, tym samym, stopień utlenienia tkanek. Jest skutecznym sposobem na problemy z erekcją. Ten efekt biologiczny dotyczy wszystkich naczyń krwionośnych organizmu (np.: mózgu, serca), zatem zachodzi także w obrębie narządów płciowych. Z uwagi na ten fakt, l-arginina to substancja poprawiająca ilość krwi dostarczanej do członka po zadziałaniu bodźca erogennego. Sprzyja to znacznie uzyskaniu wzwodu i powoduje erekcję. Reasumując, główne obszary działania l-argininy to: stymulacja produkcji hormonu wzrostu; zwiększenie masy mięśniowej; wzrost produkcji spermy oraz ruchliwości plemników; zmniejszenie ryzyka wystąpienia zakrzepów czy udarów; skrócenie czasu rekonwalescencji po ataku serca.

 4. Ginko Biloba (Miłorząb) 100mg - Ekstrakt z miłorzębu ma przewagę nad preparatami które działają tylko doraźnie. Erekcja jest bowiem reakcją jednocześnie psychologiczną, nerwową i naczyniową. U mężczyzn pobudzenie seksualne, odbierane przez mózg, powoduje uwolnienie tlenku azotu do komórek penisa – jego mięśnie gładkie rozluźniają się, napływa krew i następuje erekcja. Regularne stosowanie wyciągu z miłorzębu zwiększa dostępność tlenku azotu i pozwala rozluźnić naczynia mięśni gładkich, co zwiększa szansę na spontaniczne zbliżenie z partnerką. Terapia z wykorzystaniem preparatów zawierających ekstrakt z ginkgo biloba jest szczególnie efektywna w przypadku zaburzeń erekcji wynikających ze stosowania antydepresantów.

 5. Aronia 100mg - Jej owoce są niezwykle bogate w składniki, które pomagają nam obronić się przed chorobami cywilizacyjnymi. Przeciwutleniacze z aronii chronią przed rakiem. Aronia dostarcza witamin z grypy B, a także witamin: C, E oraz PP. Z pośród wszystkich owoców, w których obecne są antocyjany to właśnie aronia ma najwyższy potencjał antyoksydacyjny. Wspomaga obniżanie ciśnienia tętniczego krwi, chronią przed chorobami układu sercowo-naczyniowego; opóźniają procesy starzenia się organizmu; działają uspokajająco, redukują i łagodzą poziom stresu.

 6. Guarana 50mg - Kofeina zawarta w guaranie może zmniejszyć ryzyko problemów z seksem. Dowiedli tego m.in. naukowcy z Uniwersytetu w Teksasie. Redukcję zaburzeń erekcji zaobserwowano nawet u mężczyzn z nadwagą, otyłością i nadciśnieniem. Dzięki kofeinie, wpływa na rozszerzanie się naczyń krwionośnych, co poprawia przepływ krwi, także w odniesieniu do narządów rodnych. Guarana w tabletkach lub w proszku zbiera na całym świecie bardzo pozytywne opinie.

 7. Kozieradka 50mg - po za wieloma doskonałymi właściwościami dla organizmu człowieka, ma także te dotyczące męskości. ponieważ redukuje ilość tkanki tłuszczowej i podwyższa stężenie testosteronu. Potwierdzają to badania naukowców z Baylor University, których wyniki badań zostały opublikowane w 2010 roku w „International Journal Sports Nutrition Exercise Metabolism”. Naukowcy codziennie podawali uczestnikom badania - młodym mężczyznom - 500 mg kozieradki, a ci następnie przez 4 dni w tygodniu trenowali z ciężarami. Po 8 tygodniach badań okazało się, że kozieradka rzeczywiście obniża ilość tkanki tłuszczowej i zwiększa poziom całkowitego i biologicznie dostępnego testosteronu, ale nie poprawia siły mięśniowej i wytrzymałości.

 8. Koper włoski 50mg - Od wielu lat w krajach śródziemnomorskich, wyciągi, nalewki i wina robione na bazie kopru włoskiego wykorzystuje się, jako afrodyzjak poprawiający erekcje i zwiększający ochotę na seks.

 9. Tauryna 25mg - wykazuje wszechstronne działanie, regulując pracę wielu organów, m.in. serca, wątroby i całego układu nerwowego.Tauryna znana jest przede wszystkim z przypływu pokładów energii. Doskonale sprawdza się gdy po całym dniu pracy jesteś zmęczony ale potrzebujesz energii na wieczorne igraszki.

Źródło:  poradnikzdrowie, abczdrowie, wyleczto,

WYBIERAJ ROZSĄDNIE, WYBIERAJ BEZPIECZEŃSTWO I PROFESJONALIZM, WYBIERAJ LOVESTIM

Suplement TITAN to produkt nagrodzonej laurem konsumenta marki LoveStim. Co powinieneś o nim wiedzieć:

 1. LoveStim to bardzo popularna w naszym kraju marka, skupiająca się na rozwiązaniach, które przynoszą jak najwięcej korzyści podczas zabaw. LoveStim przeszła całą procedurę rejestracji znaku towarowego.

 2. Jak wszystkie produkty od LoveStim posiada numerowany hologram, gwarantujący autentyczność. Uważaj na suplement bez hologramu.

 3. Laur konsumenta przyznany marce LoveStim, to dowód spełniania wysokich norm i oczekiwań społecznych. To dzięki zadowolonym klientom, możemy cieszyć się tą nagrodą.

 4. 80 kapsułek to ilość która wystarczy na 40 dni mocnej kuracji lub nawet na 80 dni lekkiego wspomagania.

 5. Suplement jest podwójnie zabezpieczony. Specjalnym pierścieniem który trzeba zerwać. Jest też zgrzany folią termokurczliwą. Dzięki temu masz pewność że jest to produkt oryginalny.

Sposób użycia:

Przyjmować 2 kapsułki dziennie o stałej porze po posiłku. W celu poprawienia ogólnej witalności wystarczy 1 kapsułka. Nie należy przekraczać zalecanej do spożycia maksymalnej porcji w ciągu dnia.

Termin przydatności: minimum 1,5 roku