Wczytuję dane...
Model: 67176
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN

Gra sprawia, że zarówno mężczyźni jak i kobiety chętnie rozpoczną "niewinną" grę i pozwolą wprowadzić się w erotyczny nastrój. Gra niezwykle pobudza zmysły i jest doskonałym sposobem aby przekazać partnerowi czego pragniemy oraz dowiedzieć się czego oczekuje nasz partner. Ta gra likwiduje również wszelkie zahamowania.

Do gry podchodzicie  w ubraniu, to jak się rozbierzecie i kiedy, zdecyduje kostka. O jaką przemieszcza się gracz zależy od ilości wyrzuconych na kostce oczek i pól na których się staje. Specjalnie oznaczone pola  pozwalają przesunąć się kilka pól do przodu lub to tyłu a nawet cofnąć się na START.

Ogólnie jest  89 pól , a 44 pola to pola akcji , czyli albo jakaś gra po której dostaniesz zadanie , albo z góry narzucone zadanie. Do realizacji tych zadań będzie potrzebne dołączone do gry piórko lub   twoja dłoń, usta, język itp.

Celem gry jest głównie dobra zabawa i dostarczenie niesamowitych doznań o jakich  wcześniej nawet nie marzyłeś !! Osoba która pierwsza dotrze na metę wykona ostatni rzut kostka po którym na pewno szybko nie zaśniecie.

Jeśli raz zagracie w tą grę to gwarantuje ze zrobicie ,,rewanż’’ następnego dnia. Gra jest tak zbudowana że za każdym razem  będzie inna od poprzedniej , także nie ma monotonii.